м. Київ, пр-т Героїв Сталінграда 10-А, корп.9

Реконструкція зони відпочинку «Центральна» на Трухановому острові.

Реконструкція зони відпочинку «Центральна» на Трухановому острові.

Проєкт передбачає повну реконструкцію зони відпочинку «Центральна», а також облаштування мережи пішохідних зв’язків, що об’єднуватимуть території зон відпочинку в єдиний комплекс з оптимальною доступністю до будь-якої точки на території з дотриманням вимог і для людей з обмеженими можливостями.

Головною метою реконструкції була сучасна розбудова інфраструктури для відпочинку киян.

В 2020 році оновлено сучасним покриттям пішохідні та вело-доріжки, улаштований посівний газон та квітники, нові дерева і кущі, висаджено дерева, чагарники та інших рослини 1 370 шт.; встановлено лавки, сміттєві урни, ліхтарі; навіс вхідної групи; сучасні системи освітлення, поливу та відеоспостереження; дорожнє покриття понад 3 145 м2 і велопарковка.

«Родзинкою» є навіс-пергола – унікальна архітектурна споруда, що вдень захищає відвідувачів від спеки, а вночі сяє гарною підсвіткою. Виконано будівельно-монтажні роботи конструкції перголи загальна вага якої склала 185 461 кг, з площею покриття 1 142 м2. Форма перголи зроблена таким чином, щоб нагадувати форму навколишніх дерев, а її колір підібраний під колір стовбурів дерев. Також тераси навколо нагадують острова. В проєкті ми в цілому зберегли існуючий рельєф місцевості.